Informacja dt. projektu

 

 

NBZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn. „Futurogames” na podstawie Umowy o Wsparcie zawartej w dniu 22 maja 2019 roku z Tech-Impact Fund Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Tech-Impact Fund Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI sp. k. z siedzibą w Krakowie oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – Bridge Alfa.

Celem projektu jest opracowanie narzędzi dla metodyki narracji w procesie edukacyjnym online skierowanym do dzieci w wieku 6- 12 lat przy zastosowaniu gier wideo na platformie e-learningowej.

Założenia dotyczące projektu dotyczą:

Planowanym efektem projektu jest opracowanie pilotażowej wersji platformy Not Boring Zone wyposażonej w opracowane w ramach Projektu B+R narzędzia narracyjne.

Wartość projektu: 1.050.000,00 PLN.

Wysokość dofinansowania projektu z UE: 840.000,00 PLN.

 

Na stronie internetowej futurogames.com wykorzystywane są pliki cookies. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na ten temat oraz zmiany warunków korzystania z plików cookies podczas przeglądania strony, należy zapoznać się z polityką prywatności.

OK